איך בוחרים מדרסים?

URIEL החברה המובילה בעולם למדרסים אורטופדים מוכנים

חברת URIEL שהוקמה לפני 50 שנה מתמחה בפתרונות אורטופדים לבעיות בכף הרגל. מיום הקמתה החברה מפתחת פתרונות לכאבי כף הרגל תמיכות, תכשירים ,ומדרסים, הנותנים אפשרויות רבות לרופאים האורטופדים להמליץ עליהם לפציינטים להקלה בכאבי רגלים.

מגוון מוצרים ענק החל ממוצרי קוסמטיקה לכף הרגל, כגון קרמים להסרת עור קשה בעלי מרכיב של מלחים מים המלח. כריות שונות מסיליקון לשחרור לחץ/כאב מיבלות, בנוסף URIEL מפתחת ומייצרת מגוון גדול של מדרסים אורטופדים המונעים כאבי רגליים, ברכיים, וגב.

מדוע המדרסים עוזרים בכאבי כף הרגל כאשר יש PLAT FUSS? 

בפעילות הספורטבעבודהמשקל גוף עודףנוצר לחץ מתמיד וכבד על כפות הרגליים ובמשך השנים הקשת הפנימית האורכית בכף הרגל צונחת, אומנם 28 העצמות, 100 הגידים והשרירים שבכף כל רגל תפקידם לשמר את התפקוד והאלסטיות של כפות הרגליים בעת פעילות.

אך במהלך השנים קיימת התארכות מתמדת של הגידים והקשת בכף הרגל משתטחת. שינוי זה גורם לכאבים שונים המוקרנים ברוב המקרים גם לברכיים ולפעמים גם לגב ורק תמיכת מדרסים יכולה להחזיר את המצב לקדמותו.  

אז איך קובעים את הגובה האופטימלי של תמיכת המדרסים בקשת?

למעשה גם כאשר מייצרים מדרסים יקרים לפי מידה אין אנו יודעים בוודאות להתאים את גובה תמיכת הקשת הנכונהוברוב המקרים יש לחזור למכון האורטופדי שייצר את המדרסים ולהתאמה אופטימלית של גובה הקשת לפי הרגשת הלקוח.  

אי לכך צוות הפיתוח של חברת URIEL מצא פתרון גאוני ויצא לשוק לפני מספר שנים עם מדרסים ייחודיים המאפשרים ללקוח להתאים בעצמו את הגובה התמיכה בקשת על ידי הוספת תומכות למדרסים במספר גבהים שמצורפים לכל אריזה, והמאפשרים התאמה אינדיבידואלית עצמית. (ראה תמונה מס' 1)

תמונה מס' 1 – ITEM 305   הזמין עכשיו

 

 

חברת URIEL גם מפתחת מדרסים מיוחדים לכאבים בדורבן בעקב.

מדרסים אלה עשויים מחומר ספוגי רך בעקב ותמיכה בקשת הפנימית להעברת משקל הגוף מהעקב לכף הרגל.

 

הסיבות לכאבי הדורבן / PLANTAR FASCIITIS:

במקרים רבים בגין אותם הסיבות של צניחת הקשת האורכית הפנימית, כמו שהוסבר במדרסים מתכוונים (ITEM 305), נוצרת במקום חיבור 5 הגידים הפלנטרים לזיז הSPUR (קלקנאוס) דלקת אשר מוכרת גם בPLANTAR FASCIITIS.

מדרסים אלה מתאימים גם לכאבי גיד אכילס ACHILLES TENDON (ראה תמונה מס' 2)

תמונה מס' 2 – ITEM 310   הזמין עכשיו

 

 

מדרסים לספורט וריצה

עשויים מחומר ספוגי רך ותמיכה בקשת הפנימית האורכית.

בעלת רפידה עליונה בולמת זעזועים. (ראה תמונה מס' 3)

תמונה מס' 3 – ITEM 315   הזמין עכשיו   

 

 

מדרסים לחיילים

עשויים מחומר ספוגי רך ותמיכה בקשת הפנימית האורכית.

רפידה עליונה מנטרלת ריחות.

(ראה תמונה מס' 4)

תמונה מס' 4 – ITEM 316   הזמין עכשיו

 

 

לגברים ונשים שעבודתם מחייבת עמידה ממושכת ולספורטאים פיתחה URIEL מדרסים מג'ל בעלי מבנה אנטומי אשר מספקים תמיכה ובלימת זעזועים טובה לכל כף הרגל. (ראה תמונה מס' 5)

תמונה מס' 5 – ITEM 302M   הזמין עכשיו           ITEM 302W   הזמין עכשיו

 

 

לחולי סכרת שלב 1 פיתחה URIEL מדרסים רכים ספוגיים בעלי חשיבות גדולה למניעת יבלות ופצעי לחץ ולשמירת על רכות כפות הרגליים אצל הסוכרתיים. (ראה תמונה מס' 6)

תמונה מס' 6 – ITEM 377   הזמין עכשיו 

 

 

לחולי סכרת שלב 2 פיתחה URIEL מדרסים מסיליקון המונעים לחץ ויבלות המעניקים תמיכה רכה לכל כף הרגל הרגישה, כמו כן מסייעים בהפחתת כאבים בעקב ובכרית הקדמית של כף הרגל (כרית METATARSAL). (ראה תמונה מס' 7)

תמונה מס' 7 – ITEM 303   הזמין עכשיו 

 

 

לנשים ההולכות בנעלי עקב(ולחתונות) פיתחה URIEL מדרסים דקים במיוחד עם עקב רך ותמיכה בקשת. אידאלי לנעליים עם עקב גבוה וספיגת זעזועים מעולה. תודות לעקב הרך, והריפוד לכריות כף הרגל, המדרסים לנשים מספקים נוחות לאורך כל היום ומקלים על כאבים. (ראה תמונה מס' 8)

תמונה מס' 8 – ITEM 378   הזמין עכשיו

 

 

גם לבעיית VALGUS HALLUX אצל נשים מצאו ב URIEL פתרון מדהים, מוצר שהינו מפריד אצבעות כחלק אינטגראלי לבסיס סיליקוני רחב, ששומר על  המפריד מפני תזוזה.

אידיאלי גם בסנדלים פתוחים. (ראה תמונה מס' 9)

תמונה מס' 9 – ITEM 3666   הזמין עכשיו

קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט